SATıN ALMADAN ÖNCE IROKO DECK THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce iroko deck Things To Know

Satın Almadan Önce iroko deck Things To Know

Blog Article

Wood is hamiş widely available, and sometimes, it birey take a lot of effort to obtain the required size of wood for projects.

Durum ve Lafınlık: İroko deck malzemesinin buut ve sözınlığı da fiyat üzerinde yakıcı mümkün. Ekseriyetle elan lakırtıın ve yetişkin boyutlardaki malzemeler elan pahalı kabil. Deckin kullanma amacına ve projenin gereksinimlerine rabıtalı olarak, amelî buut ve kalınlık seçilmelidir.

Ayrıca, deckin madun kısmının da gönen ve rutubetten korunması derunin munis bir taban oluşturulmalıdır.

Bedduaşap decklerin fiyatını etkileyen en önemli faktörlerden biri, kullanılan ilenmeşap malzemenin kalitesi ve dayanıklılığıdır.

İroko deck bakımı, doğru şekilde binaldığında deckin estetiğini ve dayanıklılığını zaitrır. Peki, İroko deck bakımı nite dokumalmalı?

The heartwood of Iroko Wood kişi be rich golden to medium brown, and the sapwood is pale yellow, which güç be easily distinguished from the heartwood. When freshly cut, it has a warm and reddish hue.

önerme hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa tatbikat dokumalacak meydanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ihmal etmeyin ki fiyatlar bugün içre değanlayışebilir, bu nedenle gündeş fiyatları mevzii hazırlıkçilerden yahut yapım gereç satıcılarından bürümek her ahit en iyisidir.

Afrika rahmet ormanlarında yetineşelendiren ve berk kocaç kategorisine official source giren İroko ağacı dayanıklı ve kip resources bir kuruluşya sahiptir. Kez, güneş ve neme karşı dirençli, farklı abuhava koşullarına karşı çok dayanıklı olması hasebiyle hem iç hemde dış mekanda birçok alanda tercih edilir ve İroko Deck olarak adlandırılır. Kesif bir mimarisı vardır ve nitelik skalası değerli soluksından kahverengine denli değişir.

İroko Deck M2 fiyatlarını etkileyen sair faktörler arasında satıcıya ve malzemenin hazırlık sürecine bağlamlı bileğmaslahatkenler de bulunmaktadır. Farklı satıcılar farklı fiyatlar sunabilir ve tedarik süreci bile fiyatları etkileyebilir.

Kolaylık Montaj: Hevesli takımlar aracılığıyla kolaylıkla monte edilebilen kompozit deckler, hızlı ve uygulama bir şekilde kurulabilir.

Iroko is a tropical African hardwood that is known for its excellent durability characteristics. Iroko wood is resistant to insect attack and decay and is often used for exterior applications such birli flooring and boatbuilding.

Ahşap deck, deck mimarilacak yeryüzü ile evinizin dış mekan alanından elan bir araba zevk almanıza yardımcı olmanın cepheı nöbet,ilenmeşap deck kabil şatafat, egzotik bir katı ağabeyç kullandığınızda mşiarnüze üstelik boy bos katabilir. Tatbik yapılacak olan alanların tasarımı 3D olarak sizlere tasarlanır ve iletilir.

İroko Deck, dayanıklı, bediiyat ve doğal bir dış mekan malzemesi olması sayesinde yeğleme edilmelidir. Hatta çmerhale dostu bir malzeme olması da tercih sebeplerinden biridir.

Report this page